Virtuální prohlídky v Google mapách, nebo ve Vašem webu

Co rozhoduje o tom, jestli Vás najde potenciální klient? Zamysleli jsme se nad touto otázkou, protože jí vlastně řešíme s našimi klienty každý den. Nejčastěji se setkáváme s odpovědí jako například že: ‚jsme na dobrém místě a klienti si nás najdou sami‘, nebo ‚nám stačí naše webové stránky‘, ale jak je to ve skutečnosti? Podle statistik, naprostá většina lidí k nalezení jejich cíle používá Google maps. Jen si vzpomeňme jak jsme hledali cestu k hotelu když jsme jeli na dovolenou…. a jsme u toho. Většina z nás opravdu používá služby Google Maps…. a kolikrát se Vám stalo, že když už si najdete trasu do Vašeho vysněného hotelu, nebo restaurace, tak Vás zaujmou fotografie na danném profilu Google maps? Skoro vždy… rádi totiž víme kam jedeme dříve než tam dorazíme :-). Kolik z Vás se již podívalo na virtuální prohlídku přiloženou k profilu google maps? Odhaduji, že naprostá většina. Prostě než někam jedeme tak si ověříme co nás čeká. Ano je obrovská pravda, že lidé dají nejvíce na doporučení od známých….. ihned potom ale zadávají vše do google maps a tam začínáme my. Podpoříme Vaše marketingové aktivity virtuální prohlídkou a pomůžeme Vám tak ¨přesvědčit¨ Vaše nové klienty aby navštívili právě Vaší restauraci, nebo Váš hotel.

 


Je virtuální prohlídka vhodná pro mou firmu?

Samozřejmě že ANO! Jedno přísloví říká že obrázek je lepší než 1000 slov. Záleží Vám přeci aby jste Vaši firmu prezentovali co nejlépe a za pomoci nejmodernějších dostupných technologií! VIRTUÁLNÍ REALITOU!
V nejbližší době bude virtuální realita naprosto běžnou záležitostí. V současné době se virtuální prohlídky a virtuální fotografie používají hlavně pro prezentaci na Google MAPS a dále v integraci na webu, nebo sociálních sítích.

Kde bude moje virtuální prohlídka umístěna?

Virtuální prohlídku najdete na nejpoužívanějším vyhledávači Google Maps v profilu vaší firmy. Umístění na Google Maps do Vašeho profilu je v ceně výroby virtuální prohlídky.

Mohu virtuální fotografie použít na sociálních sítích?

ANO, virtuální fotografie k použití na sociální síti facebook jsou volně ke stažení z Google Maps. Po stažení si virtuální fotografie můžete jednoduše nahrát například do Vašeho nového alba na facebooku. Ukážete tak svým klientům jak Vaše firma vypadá pomocí nejmodernější technologie.

Lze umístit virtuální prohlídku na můj web?

ANO, jednoduše si vyberete vstupní bod pro Vaší prohlídku na GoogleMaps a Google Vám automaticky vygeneruje HTML kód, který jednoduše vložíte do Vaší současné webové prezentace.