Tvorba www stránek

Dalo by se říci, že tvorba www stránek je naší největší specializací. Náš tým webmastrů Vám splní jakékoliv přání. Nejsme firma, co by Vám nabízela tvorbu www stránek a pak Vám nainstalovala Wordpress, Joomlu, nebo jiné opensource řešení. Webové stránky vyrábíme na vlastním redakčním systému, který nese jak jinak, než názew BeeCMS.

Vlastní redakční systém

Výhodou vlastního redakčního systému při tvorbě www stránek je bezesporu variabilita a možnost doprogramovat jakékoliv rozšíření Vašich stránek. Od nás neuslyšíte "to nejde", nejsme omezeni na dostupné moduly a už vůbec je nestahujeme pofidérným způsobem, aby jsme ušetřily. My je prostě programujeme na míru a ke každým www stránkám přistupujeme individuálně. Pokud si bude klient přát a bude chtít mít tlačítko vlevo nahoře, tak ho tam mít prostě bude, žádné výmluvy, žádné vytáčky.

Poradíme Vám.

Ovšem s naší zkušeností jsme schopni Vám i poradit a rozvést Vaši představu o nových www stránkách do ještě lepší verze, než jste původně sami zamýšleli. Uvažujete, že tam budete chtít mít třeba galerii? Už jste uvažovali, jaké by mohli být třeba efekty náhledů obrázků, jak by se měly skládat? Nechcete v sekci kontakt mít rovnou kontaktní formulář? Může být s přílohou, nebo bez, s možností vybrání si oblasti zájmu a na tom vybrání cílového příjemce. To vše můžeme upravit k Vaší spokojenosti a neomezovat se používáním opensource scripty.

Jak probíhá tvorba www stránek?

Tvorba webových stránek u nás probíhá formou průzkumu konkurence ve vašem oboru a následně návrhem optimální struktury, grafiky a programováním www stránek. Posléze klientovi nabídneme dle našeho úsudku web vhodný pro jeho účely a konzultujeme, zda by něco nechtěl poupravit, zda se mu www stránky líbí, nebo zda jsme šlápli úplně vedle. Tvorba samotných www stránek ovšem už v dnešní době nestačí, proto dáváme vysoký důraz na základní SEO optimalizaci a na validnost kódu. Ostatně ani po výrobě www stránek naše práce nekončí. Námi vytvořené weby klientů pravidelně kontrolujeme a pokud zjistíme, že to není zcela optimální zkusíme navrhnout našemu klientovi optimální řešení.

Responzivní web je samozřejmostí.

Responzivní web je dnes již rozšířenou volbou nových stránek, ale najdou se ještě společnosti, které nezahrnuly responzivní vzhled do standartů své tvorby a tudíž je vhodné si zjistit, zda Váš tvůrce www stránek bude vytvářet Vaše nové www stránky tak, aby byly responzivní. Vyhledávač Google od listopadu 2014 uživatelům usnadňuje nalezení webů optimalizovaných pro mobilní zařízení. Google preferuje takové weby, které nedisponují obsahem ve formátu Flash, používají takové stylování textu, aniž by uživatel musel zoomovat, není na nich nutné horizontální posouvání a odkazy jsou zobrazeny s dostatečnými rozestupy, aby na ně bylo možné klepnout prstem.

Tvorba www stránek s responzivním vzhledem i obsahem je u nás samozřejmostí a i v samotném redakčním systému si můžete sami určit, jak se bude obsah stránek ukazovat v zařízení jako je webový prohlížeč počítače, tablet, nebo mobilní zařízení.

Jednoduchá administrace www stránek.

Všimli jsme si, že mnoho klientů se administrace webových stránek takzvaně "bojí". Někteří se prostě bojí, aby něco nevymazali, nebo omylem něco neprovedli. Náš redakční systém je takzvaně dvouúrovňový, kde můžete editovat stránky z prostředí administrace, ale pro jednoduché přepsání obsahu textu svých stránek je v našem redakčním systému připravena i administrace z pohledu uživatele. Pokud se klient přepne do prostředí editace z pohledu uživatele, zobrazí se mu stránky, tak jak je vidí uživatel a může je jednoduše editovat, tak jak je vidí tím, že klikne myší do textu.