PROJEKT MOJE RUKA BUDE ZAMĚŘEN NA KOMPLEXNÍ INFORMACE O HORNÍ KONČETINĚ. BUDEME ZDE ŘEŠIT SOUČASNÉ CHOROBY A POSTIŽENÍ RUKY (HORNÍ KONČETINY) VČETNĚ RAD, JAK POSTUPOVAT PŘI PREVENCI ČI LÉČBĚ SAMOTNÉ.

Již v této rozpracované podobě zde najdete spoustu užitečných informací a rad.

 

PROČ PROJEKT VZNIKÁ - VIZE

Čím dál více občanů (pokladní, programátoři...) má problémy rukou (horní končetiny). Pokud patříte mezi ně tak nám jistě dáte za pravdu, že na internetu je žalostně málo informací o dané problematice.

A právě proto vzniká tento projekt, jehož smyslem je na prvním místě vytvoření kvalitního "INFORMAČNĚ EDUKAČNÍHO PORTÁLU", kde potenciální pacienti dostanou zcela zdarma kvalitní informace o problematice horní končetiny. 

Chceme vytvořit komunitu pacientů, kteří se pravidelně budou vracet a to z důvodu:

- možnosti komunikace s našimi lékaři pomocí kontaktního formuláře 

- nových informací (autorských textů a videí)

SOUČASNÁ ROZPRACOVANOST

Spolupracujeme s odborníky z oboru (chirurgie ruky, revmatologie, ortopedie, neurologie, algeziologie...), kteří společně s námi připravují kvalitní obsah (autorské články a videa), který budeme v brzké době postupně zveřejňovat.

V současné době probíhají přípravné práce 3D modelu horní končetiny, který bude sloužit potenciálním pacientům k zacílení a identifikaci problému před navštívením lékaře.

V průběhu listopadu bude spuštěn profil na Facebooku.