V portfoliu našich služeb nechybí ani vlastní hostingové služby provozované na vlastních serverech a umístěné v předních českých serverovnách v Praze a Brně. Pro poskytování vlastních hostingových služeb jsme se rozhodli v zájmu zvýšení kvality služeb našim klientům. Naši klienti nyní tedy nemusí rozlišovat, kdo stránky vytváří, kdo je hostuje a kdo je registrátorem domény. V určitých případech to totiž vždy může být jiná osoba, nebo společnost. Nemusí poslouchat, že problém je na straně webmastera, nebo poskytovatele hostingu. V našem případě se vždy bude jednat o naše služby, a tudíž Vám na vše bude stačit pouze kontakt na nás v případě jakékoliv žádosti týkající se oblasti Vašich internetových stránek, ať se bude jednat o stránky jako takové o hostink, nebo Vaší doménu.

Ke každému nově vyrobenému webu dáváme klientovi doménu a hosting na první rok zdarma. Ovšem nebráníme se ani migraci stávajících webových stránek klienta na naše prostředí. S případnou migrací rádi pomůžeme, nebo ji zcela zařídíme v rámci budoucí dobré spolupráce.

 

HOME Vhodné pro obyčejné prezentace a malé eshopy

49
/měsíc

Neomezeně domén

5 GB prostoru pro Vaše weby

Neomezeně databází

BUSINESS Vhodné pro e-shopy a středně velké projekty

89
/měsíc

Neomezeně domén

15 GB prostoru pro Vaše weby

Neomezeně databází

PREMIUM Vhodné pro větší množství webů a webmastery

129
/měsíc

Neomezeně domén

25 GB prostoru pro Vaše weby

Neomezeně databází

 

Služby našeho hostingu

BeePanel je administrační prostředí klienta pro správu jeho domén. Zde může jednoduše přidávat a odebírat své domény, vytvářet emailové adresy, přidávat SQL databáze, FTP přístupy, CRON úlohy, aktivovat k dané doméně SSL certifikát, sledovat statistiky svého webu, nebo editovat DNS své domény. Vše je vytvářeno přehledně a intuitivně. Součástí této administrace mohou být i nadstandartní služby, jako je StaWEBnice, Instalátor Aplikací, nebo Správce souborů.


Instalátor aplikací je jednoduché prostředí, které Vám pomůže nainstalovat opensource aplikace, jako jsou redakční systémy, nebo eshopy na Váš hosting k doméně. Mezi instalačními scripty naleznete například OpenCart, PrestaShop, WordPress, ale i další.


Pro nenáročné máme připravenou i službu StaWEBnice, kde si klient může sám vytvářet responzivní webové stránky pomocí jednoduchého nástroje. Samozřejmě ničím neomezujeme a není zde pravidlo, že si můžete vytvořit pouze jedny stránky na hosting. Naše hostingové balíčky rozlišujeme v zásadě jen velikostí prostoru na disku a pokud klient na svůj hosting umístí třeba 10 na sobě nezávislých webových prezentací je to pouze jeho rozhodnutí. Stejným způsobem nediskriminujeme ani službu StaWEBnice, kde si klient může vytvářet neomezeně webů v rámci svého hostingu. Projekt StaWEBnice bere ohled na prostor klientova hostingu a proto základní webová prezentace vytvořená pomocí StaWEBnice zabírá velice málo místa na disku.


Správce souborů je prostředí, ve kterém můžete editovat, mazat a kopírovat své soubory, aniž by jste se připojovali pomocí FTP. Správce Vám umožní, přepisovat soubory, vytvářet složky, rozbalovat a vytvářet archivy a mnoho dalšího a to přímo z prostředí Vašeho prohlížeče. Tento doplněk využijí webmasteři, nebo klienti, kteří umí alespoň základy programování a své stránky si editují, nebo přepisují zcela sami.