V portfoliu našich služeb nechybí ani vlastní hostingové služby provozované na vlastních serverech a umístěné v předních českých serverovnách v Praze a Brně. Pro poskytování vlastních hostingových služeb jsme se rozhodli v zájmu zvýšení kvality služeb našim klientům. Naši klienti nyní tedy nemusí rozlišovat, kdo stránky vytváří, kdo je hostuje a kdo je registrátorem domény. V určitých případech to totiž vždy může být jiná osoba, nebo společnost. Nemusí poslouchat, že problém je na straně webmastera, nebo poskytovatele hostingu. V našem případě se vždy bude jednat o naše služby, a tudíž Vám na vše bude stačit pouze kontakt na nás v případě jakékoliv žádosti týkající se oblasti Vašich internetových stránek, ať se bude jednat o stránky jako takové o hostink, nebo Vaší doménu.

Ke každému nově vyrobenému webu dáváme klientovi doménu a hosting na první rok zdarma. Ovšem nebráníme se ani migraci stávajících webových stránek klienta na naše prostředí. S případnou migrací rádi pomůžeme, nebo ji zcela zařídíme v rámci budoucí dobré spolupráce.


HOME Vhodné pro obyčejné prezentace a malé eshopy

49
/měsíc

Neomezeně domén

5 GB prostoru pro Vaše weby

Neomezeně databází

BUSINESS Vhodné pro e-shopy a středně velké projekty

89
/měsíc

Neomezeně domén

15 GB prostoru pro Vaše weby

Neomezeně databází

PREMIUM Vhodné pro větší množství webů a webmastery

129
/měsíc

Neomezeně domén

25 GB prostoru pro Vaše weby

Neomezeně databází


Služby našeho hostingu

BeePanel je administrační prostředí klienta pro správu jeho domén. Zde může jednoduše přidávat a odebírat své domény, vytvářet emailové adresy, přidávat SQL databáze, FTP přístupy, CRON úlohy, aktivovat k dané doméně SSL certifikát, sledovat statistiky svého webu, nebo editovat DNS své domény. Vše je vytvářeno přehledně a intuitivně. Součástí této administrace mohou být i nadstandartní služby, jako je StaWEBnice, Instalátor Aplikací, nebo Správce souborů.


Instalátor aplikací je jednoduché prostředí, které Vám pomůže nainstalovat opensource aplikace, jako jsou redakční systémy, nebo eshopy na Váš hosting k doméně. Mezi instalačními scripty naleznete například OpenCart, PrestaShop, WordPress, ale i další.


Správce souborů je prostředí, ve kterém můžete editovat, mazat a kopírovat své soubory, aniž by jste se připojovali pomocí FTP. Správce Vám umožní, přepisovat soubory, vytvářet složky, rozbalovat a vytvářet archivy a mnoho dalšího a to přímo z prostředí Vašeho prohlížeče. Tento doplněk využijí webmasteři, nebo klienti, kteří umí alespoň základy programování a své stránky si editují, nebo přepisují zcela sami.